Content1 | col1

Ansatte

Her ser du en oversikt over nøkkelpersoner i Skorve Entreprenør AS og Skorve Anlegg AS
Navn Stilling Mobil E-post
Per Ivar Magnushommen Daglig leder 417 57 600

per.ivar@skorve.no

Åge Seltveit Prosjektleder 417 57 601

age.seltveit@skorve.no

Åge Skindalen Prosjektleder 417 57 599

ask@skorve.no

Eivind Heggtveit Anleggleder / Prosjektleder 469 20 933

eivind@skorve.no 

Kevin Slettemeås Anleggsleder 415 62 940

kevin@skorve.no

       
Sjur Reutz Anleggsleder 901 39 702

sjur@skorve.no

Ståle Aakre Driftsleder 415 70 464

staale@skorve.no

Werner Øverland Aneggsleder 459 53 630

werner@skorve.no 

Tor Golid Prosjektmedarbeider 948 45 369 tor.golid@skorve.no   
Ole Henrik Skindalen Arbeidsleder 975 99 284

ole@skorve.no

Elin Lid Kontorleder / Personalansvarlig 977 44 704 

elin@skorve.no

Tone Astrid Hjartsjø Økonomisjef 958 51 879

tone.astrid@skorve.no

Lars Strand Driftsleder  
Lasse M. Vrist  Driftsleder 992 91 711 lasse.vrist@skorve.no 
Tarjei Draugedal Prosjektleder Anlegg 976 89 380 tarjei@skorveanlegg.no
Anne Grete Lofthus Driftsleder 907 29 932 anne.grete@skorveanlegg.no 
Odd Arne Ravn Tilitsmann for produksjonsarbeidere 413 62 639 tillitsmann@skorve.no 
Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital AS