Content1 | col1

Ansatte

Her ser du en oversikt over nøkkelpersoner i Skorve Entreprenør AS.
Navn Stilling Mobil E-post
Per Ivar Magnushommen Daglig leder 417 57 600

per.ivar@skorve.no

Åge Seltveit Prosjektleder 417 57 601

age.seltveit@skorve.no

Åge Skindalen Prosjektleder 417 57 599

ask@skorve.no

Roy Olav Riis Prosjektleder 415 78 655

roy@skorve.no

Kevin Slettemeås Anleggsleder 415 62 940

kevin@skorve.no

Jan Bjørn Gare Anleggsleder 917 17 744 jbg@skorve.no 
Sjur Reutz Anleggsleder 901 39 702

sjur@skorve.no

Ståle Aakre Driftsleder 415 70 464

staale@skorve.no

Jon Andrè Hesthag Driftsleder  913 90 177  jon.andre@skorve.no 
Halvor Grønlid Arbeidsleder 941 52 162

halvor@skorve.no

Ole Henrik Skindalen Arbeidsleder 975 99 284

ole@skorve.no

Elin Lid Kontorleder / Personalansvarlig 977 44 704 

elin@skorve.no

Tone Astrid Hjartsjø Økonomisjef 958 51 879

tone.astrid@skorve.no

Oddvin Seltveit Tilitsmann for produksjonsarbeidere 470 10 154
Odd Arne Ravn Tilitsmann for produksjonsarbeidere 413 62 639
Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital AS